Průmyslová rohož Welding Mat 1,5 x 0,9 m, povrch odolný přímému ohni


Popis produktu
- vhodná pro svařovací pracoviště (protipožární odolnost podle EN13501-1 ve třídě Cfl-s1)
- odolný povrch s pyramidovým vzorem
- spodní strana z pěnového materiálu snižuje únavu při dlouhodobém stání
- skosené hrany po celém obvodu
- povrch je odolný vůči přímému ohni, ideální pro pracoviště, kde se pracuje především ve stoje s důrazem na vysokou odolnost a nehořlavost pracovní podložky např. při svařování
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | plast (PVC) |
| použití | suché prostory |
| povrch | pyramidový |
| max. provozní teplota | 55 °C |
| min. provozní teplota | 0 °C |
| hmotnost | 8,5 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| délka | 1500 mm |
| šířka | 900 mm |
| výška | 15 mm |














