Plastová rohož Work-Deck 1,2 x 0,6 m, mřížková, chemicky odolná


Popis produktu
- robustní, s vysokou odlností, vhodné pro vysoké zatížení
- vyrobené z polyetylenu LDPE, odolného většině olejům, kyselin a chemikáliím
- zatížitelné až 400 kg/0,01m², vhodné pro nájezd vozíkem i manipulační technikou
- mřížková plocha a pružný rošt na spodní straně zajišťují velmi dobrý odtok tekutin a zároveň snižuji zatížení nohou zad při dlouhodobém stání
- jednotlivé desky jsou vzájemně propojitelné a lze kdykoliv rozpojit za účelem umytí popř. přemístění
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| materiál | LDPE polyethylen s nízkou hustotou |
| použití | suché i mokré prostory |
| povrch | mřížkový, rošt |
| max. provozní teplota | 60 °C |
| min. provozní teplota | -10 °C |
| hmotnost | 3,45 kg |
| hmotnost (kg/m2) | 4,6 kg/m2 |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 600 mm |
| výška | 25 mm |












