Plošinový nerezový vozík se zvýšenou ložnou plochou, d x š: 760 x 440 mm


Popis produktu
Nosná konstrukce z nerezových trubek s přišroubovanou podlážkou z nerezového plechu 18/0. Zvýšení ložné plochy umožňuje pohodlnou manipulaci s břemenem, bez zbytečného zatěžování zad obsluhujícího. Ložná plocha má lehce zvednutý celoobvodový záchytný okraj.
Čtyři otočná kolečka, z toho 2 s brzdou, celopryžové šedé obruče, které nešpiní podlahu a nezanechávají stopy, průměr kola 100 mm, uchycení z pozinkovaného plechu. Vozík je vybaven plastovými, nárazníkovými kotouči.
Dodávka v rozloženém stavu – snadná montáž.
Parametry
| ložná plocha d x š | 760 x 440 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 700 x 500 |
| hmotnost | 10,5 kg |
| nosnost | 100 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka | 880 mm |
| šířka | 500 mm |
| výška | 940 mm |
| výška plošiny | 470 mm |



