Stojan na materiál s ruční klikou, výška 680-1055 mm


Popis produktu
- plynulé nastavování výšky klikou
- nastavení sklonu desky 15° nebo 30°
- solidní svařovaná ocelová konstrukce
- ložná plocha s jednou boční hranou 22 mm
- konstrukce práškově lakovaná modrou barvou RAL5010, vysoce odolnou na mechanická poškození
- nastavitelný sklon horní desky
- výška je plynule přestavitelná ruční klikou a to i při plném zatížení
- deska je k podstavci přišroubovaná, což umožňuje využití podstavce i pro jiný typ desky
- 4 otočná kola, z toho dvě s brzdou, na plastových ráfcích s kuličkovými ložisky
- obruče z plné termoplastické gumy, nešpiní podlahu
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| ložná plocha d x š | 510 x 410 mm |
| rozsah zdvihu (min.-max.) | 660 - 1035 mm |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 600 x 400 |
| výška (min.-max.) | 680 - 1055 mm |
| hmotnost | 19 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 1 ks |
| délka celkem | 600 mm |
| průměr kola | 75 mm |
| šířka celkem | 415 mm |








