Přístrojové kolo, otočné, vidlice z plastu, pr. 100 mm, s plotýnkou nosnost 110 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice plastové
- střed kola z polyetylenu s kuličkovým ložiskem
- protivláknový kryt
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- v otočné hlavě kuličkové ložisko
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 77 x 67 mm |
| rozteč děr | 61x51/56x46 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 110 kg |
| průměr děr | 8,1 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 137 mm |
| šířka obruče | 32 mm |



