Přístrojové kolo, otočné, vidlice s plastu, pr. 125 mm, s plotýnkou nosnost 120 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice plastové
- střed kola z polyetylenu s kuličkovým ložiskem
- protivláknový kryt
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s uchycením plotýnkou na čtyři šrouby
- v otočné hlavě kuličkové ložisko
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo |
| rozměr plotny | 77 x 67 mm |
| rozteč děr | 61x51/56x46 mm |
| upevnění | plotýnka na 4 šrouby |
| nosnost | 120 kg |
| průměr děr | 8,1 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 161 mm |
| šířka obruče | 32 mm |



