Přístrojové kolo, otočné, vidlice s plastu, pr. 100 mm, s hřbetním otvorem, nosnost 110 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice plastové
- střed kola z polyetylenu s kuličkovým ložiskem
- protivláknový kryt
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s hřbetním otvorem pro upevňovací šroub
- v otočné hlavě kuličkové ložisko
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo |
| upevnění | hřbetní otvor pro šroub |
| nosnost | 110 kg |
| průměr děr | 12,5 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| stavební výška | 137 mm |
| šířka obruče | 32 mm |
| vyosení | 38 mm |



