Přístrojové kolo, otočné s brzdou, vidlice s plastu, pr. 125 mm, s hřbetním otvorem, nosnost 120 kg

Popis produktu
- kolo je uchycené za přírubu šroubem a matkou
- vidlice plastové
- střed kola z polyetylenu s kuličkovým ložiskem
- protivláknový kryt
- bandáž z termoplastické šedé gumy, nešpinící - nezanechává stopy
- s hřbetním otvorem pro upevňovací šroub
- v otočné hlavě kuličkové ložisko
- s dvojitou brzdou pojezdu a natáčení
Parametry
| materiál obruče | šedá guma |
| provedení | otočné kolo s brzdou |
| upevnění | hřbetní otvor pro šroub |
| nosnost | 120 kg |
| průměr děr | 12,5 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| stavební výška | 161 mm |
| šířka obruče | 32 mm |
| vyosení | 43 mm |



