Přepravka 80 l, stohovací U-Rand, d x š x v: 800 x 600 x 220 mm, matně bílá

Popis produktu
Určené především pro potravinářské účely a všude tam, kde je důležitá hygiena a rychlé čištění nádob. Všechny vnitřní a vnější hrany jsou zaoblené, nevznikají tak žádné „špinavé kouty“. Horní límec ulehčuje ruční manipulaci. Přepravky jsou vyrobené z hygienicky nezávadného polyetylenu HDPE, teplotně odolného v rozmezí -30°C do +60°C.
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| hmotnost | 3,5 kg |
| nosnost | 80 kg |
| stohovací nosnost | 300 kg |
| objem | 80 l |
| vnější délka | 800 mm |
| vnější šířka | 600 mm |
| vnější výška | 220 mm |
| vnitřní délka | 740 mm |
| vnitřní šířka | 540 mm |
| vnitřní výška | 215 mm |










