Otočná stohovací přepravka DSBN, objem 25 l, d x š x v: 600 x 400 x 150 mm, modrá

Popis produktu
Prázdné přepravky lze vkládat do sebe a ušetřit až 65% prostoru. Jednoduchým otočením o 180° lze plné přepravky stohovat na sebe. Přepravky jsou vyrobené z hygienicky nezávadného polyetylenu HDPE, teplotně odolného v rozmezí -30°C do +60°C. Dodáváme v barvě modré.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| hmotnost | 1,5 kg |
| nosnost | 25 kg |
| stohovací nosnost | 300 kg |
| objem | 25 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 150 mm |
| vnitřní délka | 482 mm |
| vnitřní šířka | 365 mm |
| vnitřní výška | 147 mm |










