Hygienická plastová paleta H1, d x š x v: 1200 x 800 x 160 mm, šedá

Popis produktu
- evropský standard při přepravě potravin
- vyrobené z hygienicky nezávadného polyetylenu HDPE
- teplotně odolné v rozmezí -40°C do +70°C
- děrovaní nosné plochy palety snižuje její hmotnost a současně podporuje cirkulaci vzduchu při procesech ochlazování potravin apod.
- aretační výstupky o výšce 7 mm, umístěné na okrajích a uprostřed palety
- výstupky jsou rozměrově kompatibilní s přepravkami EURO a E2, E3 a omezují její nechtěný pohyb na paletě
- kvůli zvýšeným nárokům na hygienu jsou všechny profily uzavřené, včetně spodní strany ližin
- velmi dobré čistící vlastnosti
- dodáváme v barvě světle šedé
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| materiál | HDPE polyethylen s vysokou hustotou |
| povrch | děrovaný |
| provedení | na ližinách |
| hmotnost | 18 kg |
| nosnost dynamická | 1250 kg |
| nosnost statická | 5000 kg |
| nosnost v regálu | 1000 kg |
| délka | 1200 mm |
| šířka | 800 mm |
| výška | 160 mm |








