Stojanový koš s popelníkem MARCO, lakovaná ocel černá, objem 34 l, výška 690 mm


Popis produktu
- víko z nerezového plechu s vyjímatelnou mřížkou slouží jako popelník
- pryžový kruh na spodním okraji, který chrání podlahu před poškrabáním
- boční vhazovací otvor s ochranou ostrého okraje
Parametry
| barva | černá ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ano |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 3,42 kg |
| objem | 34 l |
| průměr | 300 mm |
| výška | 690 mm |














