Vozík na tablety s napájením, 32 přihrádek, š x h x v: 730x440x1050 mm, barva dveří červená RAL3020


Popis produktu
Velmi praktická pomůcka pro bezpečné uchovávání, přemisťování tabletů s funkcí dobíjení baterií. Vhodné pro školy, knihovny, školící centra, kanceláře, konferenční prostory apod.
- kapacita 32 tabletů + 1 notebook
- dvojitý systém ochrany proti přepětí a proti přetížení systému
- ochrana proti přehřátí
Vozík je vybaven pěnovými vložkami z nehořlavého materiálu pro ukládání tabletů příp. smartphonů. Maximální rozměr tabletu je 12x205x295 mm (12,2 ''). Pro lepší orientaci jsou přihrádky očíslovány. Každý USB port je vybaven LED diodou signalizující správné připojení.
V horní části vozíku je police (100x340x520 mm) se zásuvkou pro nabíjení notebooku. Součástí dodávky jsou dva kabely: s výstupem IEC C5 a IEC C7. Propojovací kabel o délce 3 m. Úchyt na navíjení kabelu.
Vozík je vybaven systémem časového omezení (5 hodin) pro nabíjení jednoho zařízení. Tento systém umožňuje chránit akumulátor zařízení a zároveň šetří elektrickou energii.
Manipulační madla na obou stranách vozíku. Čtyři otočná kola o průměru 100 mm, z toho dvě s brzdou. Obruče kol z šedé gumy, která nešpiní podlahu. Spodní rohy vozíky s gumovými nárazníky. Skříň je uzamykatelná bezpečnostním dvoubodovým zámkem. Nahoře ohraněná melaminová deska se zaoblenými rohy. Dostatečné odvětrávání zajišťuje perforace korpusu vozíku. Kovová konstrukce práškově lakovaná.
Parametry
| barva dveří | červená RAL3020 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| materiál | ocel |
| zámek | cylindrický |
| hmotnost | 57 kg |
| počet schránek | 33 ks |
| počet schránek ve sloupci | 16 ks |
| počet sloupců | 1 ks |
| hloubka | 440 mm |
| šířka celkem | 770 mm |
| výška | 1050 mm |
















