Skříň na CNC nástroje, d x v: 738x1950 mm, křídlové dveře, šedá RAL7035


Popis produktu
Robustní svařované, ocelové těleso lakované kvalitní práškovou barvou. Boční vnitřní stěny jsou vybavené perforací pro variabilní umístění příslušenství jako nosiče a rámy pro lůžka, zásuvky nebo standardní police. Zásuvky lze kvůli stabilitě a blokovacímu mechanizmu montovat jen do výšky 800 mm. Skříně dodáváme bez příslušenství, lze je objednat samostatně.
Skříně jsou zavírané standardními dvoukřídlovými, plechovými dveřmi.
Na přání pro Vás zkonfigurujeme individuální sestavu vybavení skříně.
Parametry
| barva dveří | šedá RAL7035 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| provedení | dveře dvoukřídlé |
| hmotnost | 83 kg |
| nosnost | 400 kg |
| délka | 738 mm |
| hloubka | 655 mm |
| výška | 1950 mm |






