Skříň na CNC nástroje, d x v: 1044x1950 mm, křídlové dveře, korpus šedý RAL7035/dveře modré RAL5012


Popis produktu
Robustní svařované, ocelové těleso lakované kvalitní práškovou barvou. Boční vnitřní stěny jsou vybavené perforací pro variabilní umístění příslušenství jako nosiče a rámy pro lůžka, zásuvky nebo standardní police. Zásuvky lze kvůli stabilitě a blokovacímu mechanizmu montovat jen do výšky 800 mm. Skříně dodáváme bez příslušenství, lze je objednat samostatně.
Skříně jsou zavírané standardními dvoukřídlovými, plechovými dveřmi.
Na přání pro Vás zkonfigurujeme individuální sestavu vybavení skříně.
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| provedení | dveře dvoukřídlé |
| hmotnost | 95 kg |
| nosnost | 600 kg |
| délka | 1044 mm |
| hloubka | 655 mm |
| výška | 1950 mm |







