Chemická skříň z nerezu, 1 podlahová a 4 policové záchytné vany, v x š x h: 1990x1000x435 mm


Popis produktu
- vyrobené z kvalitního nerezového plechu třídy AISI 304 (DIN 1.4301)
- odolné vůči vlhkosti, antimagnetické, chemicky resistentní, vhodné pro potraviny a kyseliny
- křídlové zesílené dveře s tříbodovým rozvorovým zámkem, v horní a dolní části větrací mřížka
- s podlahovou záchytnou vanou
- standardně vybavené přestavitelnými, policovými vanami o nosnosti 25 kg
Parametry
| konstrukční materiál | nerezová ocel |
| provedení | dveře dvoukřídlé |
| počet polic | 4 ks |
| objem podlahové vany | 13 l |
| objem policové vany | 13 l |
| hloubka | 435 mm |
| šířka | 1000 mm |
| výška | 1990 mm |







