Pojízdná dílenská skříňka se 4 zásuvkami, v x š x h: 908 x 1037 x 780 mm, barva zelená RAL6011


Popis produktu
- konstrukce z ocelového plechu práškově lakovaná
- vrchní deska s třístrannou plechovou hranou 20 mm a gumovou podložkou 3 mm
- 2 manipulační madla
- na kolečkách z černého polypropylenu o pr. 125 mm, dvě pevná a dvě otočná s brzdou
- centrální zámek s blokací proti současnému vysunutí více zásuvek najednou
- zásuvky mají masivní plné výsuvy 100% s kuličkovými ložisky, nosnost zásuvek 80 kg, zásuvky jsou přizpůsobeny k použití dělicích prvků.
- madla zásuvek přes celou šířku zásuvky mají popisový štítek krytý průhledným plastem
- každá zásuvka je navíc vybavená mechanickou pojistkou proti samovolnému vysunutí při pojíždění
Parametry
| barva dveří | zelená RAL6011 ![]() |
| barva korpusu | zelená RAL6011 ![]() |
| hmotnost | 95 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet zásuvek | 4 ks |
| hloubka | 630 mm |
| hloubka zásuvky | 459 mm |
| průměr kola | 125 mm |
| šířka | 1037 mm |
| šířka zásuvky | 918 mm |
| výška | 908 mm |











