Kovový venkovní koš LUKAS s obloukovou konstrukcí, objem 18 l, výška 1060 mm, barva zelená
obj. číslo: 116218

2 990,00 Kč bez DPH
3 617,90 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 5 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 504
Popis produktu
Sběrná nádoba z perforovaného, pozinkovaného plechu tl. 1,0 mm je zavěšená na obloukové konstrukci z masivní pozinkované trubky. Pro lehké vyprazdňování je nádoba sklopná a v kolmé pozici zajištěná trojhranným zámkem.
Rám je opatřen patkami pro nutné ukotvení pomocí šroubu k pevnému podkladu. Vše dodatečně práškově lakované – nádoba a stříška v barvě zelené a konstrukce v barvě černé.
Rám je opatřen patkami pro nutné ukotvení pomocí šroubu k pevnému podkladu. Vše dodatečně práškově lakované – nádoba a stříška v barvě zelené a konstrukce v barvě černé.
Parametry
| barva | zelená ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ne |
| použití | venkovní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 9,2 kg |
| objem | 18 l |
| hloubka | 250 mm |
| šířka | 330 mm |
| výška | 1060 mm |




