Kovový koš s popelníkem MIRAGE, objem 22 l, výška 690 mm, lakovaný barva černá


Popis produktu
- v nádobě je vyjímatelná vložka z pozinkovaného plechu
- víko z nerezového plechu s vyjímatelnou mřížkou slouží jako popelník
- kolem vyhazovacího otvoru ozdobný rámeček z nerezu
- pryžová objímka na spodním okraji, která chrání podlahu před poškrabáním
Parametry
| barva | černá ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| popelník | ano |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | pozink |
| hmotnost | 4,65 kg |
| objem | 22 l |
| hloubka | 220 mm |
| šířka | 220 mm |
| výška | 690 mm |












