Profesionální, hliníkový pojízdný box s výsuvným madlem, objem 99 l

Popis produktu
Robustní mobilní bedna z hliníkového plechu o tl. 1,0 mm s obvodovými a rohovými prolisy.
Optimálně mobilní – boxy mají kolečka o pr. 50 mm a výsuvné madlo zabudované v nosném rámu.
Bezpečně stohovatelné díky rohům z pevného plastu a integrovaným stohovacím elementům v nosném rámu.
Standardně vybaveno vyjímatelnou pěnovou vložkou na dně z odolné PE pěny.
Víko se stabilními popruhy a uzávěry s dlouhou životností, včetně zámků.
Parametry
| hmotnost | 9 kg |
| nosnost | 35 kg |
| objem | 99 l |
| vnější délka | 800 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 455 mm |
| vnitřní délka | 750 mm |
| vnitřní šířka | 350 mm |
| vnitřní výška | 380 mm |











