Lehký stolní vozík, pozinkovaný, 2 police bílé, nosnost 150 kg, d x š x v: 850x435x950 mm
obj. číslo: 116248

4 796,00 Kč bez DPH
5 803,16 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 6 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 10
Popis produktu
- ocelová, galvanicky pozinkovaná konstrukce
- pogumované madlo pro příjemnější uchopení
- police z laminované dřevotřísky v bílé barvě, tl. 10 mm
- 4 otočná kolečka s šedou gumou o pr. 100 mm
- výška horní police 720 mm
- výška mezi policemi 510 mm
- pogumované madlo pro příjemnější uchopení
- police z laminované dřevotřísky v bílé barvě, tl. 10 mm
- 4 otočná kolečka s šedou gumou o pr. 100 mm
- výška horní police 720 mm
- výška mezi policemi 510 mm
Parametry
| barva | bílá ![]() |
| barva konstrukce | stříbrná matná ![]() |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 850 x 500 |
| hmotnost | 16,5 kg |
| nosnost | 150 kg |
| počet podlaží | 2 ks |
| délka | 850 mm |
| šířka | 435 mm |
| výška | 950 mm |
Dokumenty
Název





