Gravitační dopravník s ocelovými válečky, rovný, šířka 300 mm, vzdálenost os 80 mm, délka 1 m

Popis produktu
- použití především pro přepravu kartónů, ale i jiného zboží s rovnou a pevnou spodní částí
- modulová stavebnice s možností sestavení dopravníkové tratě z přímých a obloukových modulů
- každý modul na dvou výškově přestavitelných nohách s možností výškového seřízení 580 – 920 mm pro nastavení požadovaného spádu dopravníku
- ocelová konstrukce (boční rám a nohy) z galvanicky pozinkovaných profilů
Nosnost = max. dovolené, plošné (rovnoměrné) zatížení dopravníku v kg
U dopravníků s plastovými válečky se nosnost udává v kg na 1m dráhy bez ohledu na délku modulu.
U dopravníků s ocelovými válečky se nosnost udává v kg na celý modul (nosnost 1m dráhy s ocelovými válečky často převyšuje nosnost celé konstrukce dopravníku)
- kovové o průměru 50 mm – osazené ložisky, tělo válečku je z oceli, zinkochromátované
Parametry
| provedení dráhy | ocelové válečky |
| výška (min.-max.) | 580-920 mm |
| nosnost | 200 kg |
| nosnost na 1 m | 100 kg |
| délka | 1000 mm |
| délka zboží min. | 225 mm |
| průměr válečku | 50 mm |
| šířka celkem | 380 mm |
| šířka dráhy | 300 mm |
| šířka zboží max. | 450 mm |
| vzdálenost os | 80 mm |







