Gravitační dopravník s ocelovými válečky, rovný, šířka 500 mm, vzdálenost os 100 mm, délka 2,0 m

Popis produktu
- použití především pro přepravu kartónů, ale i jiného zboží s rovnou a pevnou spodní částí
- modulová stavebnice s možností sestavení dopravníkové tratě z přímých a obloukových modulů
- každý modul na dvou výškově přestavitelných nohách s možností výškového seřízení 580 – 920 mm pro nastavení požadovaného spádu dopravníku
- ocelová konstrukce (boční rám a nohy) z galvanicky pozinkovaných profilů
Nosnost = max. dovolené, plošné (rovnoměrné) zatížení dopravníku v kg
U dopravníků s plastovými válečky se nosnost udává v kg na 1m dráhy bez ohledu na délku modulu.
U dopravníků s ocelovými válečky se nosnost udává v kg na celý modul (nosnost 1m dráhy s ocelovými válečky často převyšuje nosnost celé konstrukce dopravníku)
- kovové o průměru 50 mm – osazené ložisky, tělo válečku je z oceli, zinkochromátované
- moduly o šířce 500 mm jsou propojitelné s roztažitelnými dopravníky a tím lze pevnou dráhu doplnit o variabilní koncovku, která se vždy podle potřeby natáhne na požadované místo
Parametry
| provedení dráhy | ocelové válečky |
| výška (min.-max.) | 580-920 mm |
| nosnost | 170 kg |
| délka | 2000 mm |
| délka zboží min. | 300 mm |
| průměr válečku | 50 mm |
| šířka celkem | 580 mm |
| šířka dráhy | 500 mm |
| šířka zboží max. | 600 mm |
| vzdálenost os | 100 mm |







