Gravitační dopravník s ocelovými kladičkami, roztažitelný, šířka 500 mm, délka 1580-5800 mm

Popis produktu
Vhodné pro zhotovení přímých a zatáčkovitých dopravních tratí, spádových i rovinných. Použití především pro přepravu kartónů, ale i jiného kusového zboží s hladkou spodní plochou. Ideální pro nakládku a vykládku kamionů ve skladovacích centrech.
- lze je propojovat s pevnými gravitačními dopravníky
- konstrukce zajišťuje bezpečné navádění dopravovaných předmětů v zatáčkách (není nutné postranní vedení), dopravníky lze tvarovat do zatáček až 180°
- pojízdné – nohy, jsou na otočných kolečkách s brzdou
- výškově přestavitelné nohy umožňují nastavovat výšku dopravníku 655 - 1000 mm a tím nastavovat jeho sklon
- nůžkové bočnice z pevnostní oceli pro průmyslové použití, celá konstrukce galvanicky pozinkovaná
- varianty s jedním válečkem na hřídeli jsou vhodné pro použití v rovném směru, pro dopravníky se zatáčkami jsou vhodnější dráhy s více válečky na hřídeli.
- ocelové zinkochromátované kladičky o průměru 50 mm, s velkou odolností a vhodné pro těžší provoz
Parametry
| provedení dráhy | ocelové kladičky |
| výška (min.-max.) | 665-1000 mm |
| nosnost mezi 2 nohami | 80 kg |
| počet os | 44 ks |
| válečků/kladiček na ose | 5 ks |
| délka max. | 5800 mm |
| délka min. | 1580 mm |
| průměr válečku | 50 mm |
| šířka celkem | 620 mm |
| šířka dráhy | 500 mm |
| počet párů noh | 4 pár |







