Gravitační dopravník s plastovými válečky (3 ks), roztažitelný, šířka 800 mm, délka 1700-4240 mm

Popis produktu
Vhodné pro zhotovení přímých a zatáčkovitých dopravních tratí, spádových i rovinných. Použití především pro přepravu kartónů, ale i jiného kusového zboží s hladkou spodní plochou. Ideální pro nakládku a vykládku kamionů ve skladovacích centrech.
- lze je propojovat s pevnými gravitačními dopravníky
- konstrukce zajišťuje bezpečné navádění dopravovaných předmětů v zatáčkách (není nutné postranní vedení), dopravníky lze tvarovat do zatáček až 180°
- pojízdné – nohy, jsou na otočných kolečkách s brzdou
- výškově přestavitelné nohy umožňují nastavovat výšku dopravníku 655 - 1000 mm a tím nastavovat jeho sklon
- nůžkové bočnice z pevnostní oceli pro průmyslové použití, celá konstrukce galvanicky pozinkovaná
- varianty s jedním válečkem na hřídeli jsou vhodné pro použití v rovném směru, pro dopravníky se zatáčkami jsou vhodnější dráhy s více válečky na hřídeli.
- plastové válečky o průměru 50 mm, osazené ložisky, tělo válečku je z PVC
Parametry
| provedení dráhy | plastové válečky |
| výška (min.-max.) | 665-1000 mm |
| nosnost mezi 2 nohami | 40 kg |
| počet os | 32 ks |
| válečků/kladiček na ose | 3 ks |
| délka max. | 4240 mm |
| délka min. | 1700 mm |
| průměr válečku | 50 mm |
| šířka celkem | 920 mm |
| šířka dráhy | 800 mm |
| počet párů noh | 3 pár |







