Gravitační dopravník s ocelovými válečky, roztažitelný, šířka 500 mm, délka 1100-2680 mm

Popis produktu
Vhodné pro zhotovení přímých a zatáčkovitých dopravních tratí, spádových i rovinných. Použití především pro přepravu kartónů, ale i jiného kusového zboží s hladkou spodní plochou. Ideální pro nakládku a vykládku kamionů ve skladovacích centrech.
- lze je propojovat s pevnými gravitačními dopravníky
- konstrukce zajišťuje bezpečné navádění dopravovaných předmětů v zatáčkách (není nutné postranní vedení), dopravníky lze tvarovat do zatáček až 180°
- pojízdné – nohy, jsou na otočných kolečkách s brzdou
- výškově přestavitelné nohy umožňují nastavovat výšku dopravníku 655 - 1000 mm a tím nastavovat jeho sklon
- nůžkové bočnice z pevnostní oceli pro průmyslové použití, celá konstrukce galvanicky pozinkovaná
- varianty s jedním válečkem na hřídeli jsou vhodné pro použití v rovném směru, pro dopravníky se zatáčkami jsou vhodnější dráhy s více válečky na hřídeli.
- ocelové válečky o průměru 50 mm, osazené ložisky, váleček je zinkochromátovaný
Parametry
| provedení dráhy | ocelové válečky |
| výška (min.-max.) | 665-1000 mm |
| nosnost mezi 2 nohami | 100 kg |
| počet os | 20 ks |
| délka max. | 2680 mm |
| délka min. | 1100 mm |
| průměr válečku | 50 mm |
| šířka celkem | 620 mm |
| šířka dráhy | 500 mm |
| počet párů noh | 2 pár |







