Rudl VARIOfit, na plastové sudy 120 - 220 l, nosnost 250 kg, bantamová kola


Popis produktu
- vhodné pro plastové sudy o objemu 120 – 220 l
- svařovaná konstrukce z ocelových trubek, práškové lakovaná v barvě modré RAL5010
- kluzné ližiny s výměnnou ochranou z plastu, umožňují navíc uložení sudu ve vodorovné poloze
- ergonomické rukojetí s ochranou dlaně před poraněním
- textilní upínací popruh pro upevnění sudu
- kola na kuličkových ložiskách
- bantamové pneumatiky 260x85 mm, plechové disky kol s kuličkovými ložisky a plastovým krytem disku
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| druh kol | bantamová |
| konstrukční materiál | ocel |
| lopata Š×H | 470 × 160 mm |
| nosnost | 250 kg |
| hloubka | 470 mm |
| průměr kola | 260 mm |
| šířka | 660 mm |
| šířka obruče | 65 mm |
| výška | 1190 mm |
bez DPH









