Roztažitelný a natáčecí dopravník s pohonem 36W, ocelové válečky, šířka 600 mm, délka 1050-2200 mm

Popis produktu
- bezkartáčkový motor 36W, 24VDC pro každých 10-12 válečků
- napájení 230V
- plynulá regulace rychlosti 0 – 15 m/min, možnost přepínání směru
- vyznačuje se schopností měkkého prokluzu válečků, který umožňuje plynulé vyrovnání rychlosti mezi jednotlivými technologickými operacemi prováděnými odlišnou pracovní rychlostí, popř. v taktovacím režimu
- 1 ocelový váleček (o průměru 50 mm) na každé ose
- určen jen pro mírné výškové rozdíly – zboží může prokluzovat na válečkách
Parametry
| provedení dráhy | ocelové válečky |
| nosnost mezi 2 nohami | 50 kg |
| počet os | 20 ks |
| válečků/kladiček na ose | 1 ks |
| délka max. | 2200 mm |
| délka min. | 1050 mm |
| průměr válečku | 50 mm |
| šířka celkem | 720 mm |
| šířka dráhy | 600 mm |
| počet párů noh | 2 pár |
| příkon | 36 W |



