Bezpečnostní odpadkový koš z ocelového plechu, objem 80 l, červený nátěr


Popis produktu
Bezpečnostní koše určené na sběr hadrů, mopů, rukavic a jiného materiálu nasáklého olejem, rozpouštědly a jinými hořlavými materiály.
Speciálně upravené víko s úhlem otevření 60 °, které se při uvolnění nožního pedálu automaticky uzavře. Izoluje obsah nádoby od zdrojů ohně, zamezuje přístupu kyslíku, což prakticky znemožňuje vznícení obsahu. Nádoba má rukojeť pro snadnou manipulaci.
Koš je vyroben z pozinkované oceli, následně lakované červenou barvou. Zvýšené dno umožňuje cirkulaci vzduchu pod nádobou a snižuje tak teplotu uvnitř koše.
Kontejnery jsou certifikovány FM, UL, TÜV.
Parametry
| konstrukční materiál | plech s červeným nátěrem |
| popelník | ne |
| použití | vnitřní prostory |
| tříděný odpad | ne |
| vnitřní nádoba | není |
| hmotnost | 10 kg |
| objem | 80 l |
| průměr | 467 mm |
| výška | 595 mm |





