Přepravka plastová Euro, plná, šedá barva, 200 x 150 x 120 mm

Popis produktu
- modulový systém umožňuje snadnou stohovatelnost přepravek o různých rozměrech.
- plné stěny a úchopné držadla na čelních stranách.
- vyrobené z polypropylenu odolného olejům, tukům a většině kyselin a louhů.
- dodávané v šedé barvě.
- plné, hladké dno.
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| držadla | zavřené |
| hmotnost | 0,24 kg |
| objem | 2 l |
| vnější délka | 200 mm |
| vnější šířka | 150 mm |
| vnější výška | 120 mm |
| vnitřní délka | 170 mm |
| vnitřní šířka | 120 mm |
| vnitřní výška | 105 mm |




