Přepravník z polyetylenu, plné stěny, 800 x 600 x 790 mm, na nohách

Popis produktu
- ISO a EUR rozměry
- stohovatelné
- přepravníky jsou určené pro uskladnění a přepravu balených a volně ložených produktů
- nejsou vhodné pro skladovaní tekutin
- optimalizované rozměry umožňují maximální využití ložného prostoru přepravních prostředků a skladových prostor
- přepravníky jsou vyrobené z vysokotlakého polyetylenu HD-PE, odolného nárazům a atmosférickým podmínkám
- stěny a dno přepravníků jsou plné, vnitřní hladké stěny
- přepravníky lze stohovat
- standardně v barvě šedé
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| podstavec | na nohách |
| hmotnost | 19 kg |
| objem | 250 l |
| vnější délka | 800 mm |
| vnější šířka | 600 mm |
| vnější výška | 790 mm |
| vnitřní délka | 710 mm |
| vnitřní šířka | 510 mm |
| vnitřní výška | 610 mm |




