Dílenský modulární stůl, deska - buková spárovka, 2000 x 700 mm, 11 x zásuvka, korpus šedá RAL7035/dvířka modrá RAL5012


Popis produktu
- velmi robustní ocelová konstrukce práškově lakovaná ve standardních barvách RAL
- zásuvky mají plné 100% výsuvy s kuličkovými ložisky
- nosnost zásuvek 80 kg
- pro zásuvky v jedné skříňce je používán systém jednoho klíče a centrální zámek
Pracovní deska z bukové spárovky, tloušťka 40 mm
- se sraženými horními hranami a z vnějšku ošetřená roztokem lněné fermeže a přísad
Vybavení:
1x zásuvka 75 mm
4x zásuvka 100 mm
1x zásuvka 125 mm
3x zásuvka 200 mm
2x zásuvka 300 mm
Parametry
| barva dveří | modrá RAL5012 ![]() |
| barva korpusu | šedá RAL7035 ![]() |
| nosnost | 800 kg |
| nosnost zásuvky | 80 kg |
| počet zásuvek | 11 ks |
| hloubka | 700 mm |
| hloubka zásuvky | 450 mm |
| šířka | 2000 mm |
| šířka zásuvky | 450 mm |
| tloušťka pracovní desky | 40 mm |
| výška | 870 mm |























