Kolečko stavební, černá ocelová korba, objem 60 l
obj. číslo: 116691
EAN: 8595091210022
1 759,00 Kč bez DPH
2 128,39 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 3 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 66
Popis produktu
- rám z ocelové trubky 32/1,5 mm, povrchová úprava komaxit
- kolo nafukovací, masivní osa
Parametry
| barva | černá ![]() |
| druh kol | bantamová |
| materiál nádoby | ocel lakovaná |
| hmotnost | 14 kg |
| nosnost | 100 kg |
| počet kol | 1 ks |
| objem | 60 l |
| délka | 1600 mm |
| šířka | 620 mm |
| výška | 580 mm |




