Kolečko stavební, černá plastová nádoba, objem 180 l
obj. číslo: 116695
EAN: 8595091210374
3 372,00 Kč bez DPH
4 080,12 Kč s DPH

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 1 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 66
Popis produktu
- rám z ocelové trubky 32/1,5 mm, povrchová úprava komaxit
- kolo nafukovací, masivní osa
Parametry
| barva | černá ![]() |
| druh kol | bantamová |
| materiál nádoby | plast |
| hmotnost | 17 kg |
| nosnost | 100 kg |
| počet kol | 1 ks |
| objem | 180 l |
| délka | 1600 mm |
| šířka | 900 mm |
| výška | 850 mm |




