Průmyslová podlahová rohož Deckplate metráž 0,9 x bm, černá


Popis produktu
- měkká protiúnavová a protiskluzová rohož
- tvrzená vinylová vrchní vrstva s pěnovou podložkou
- odolná vůči většině průmyslových chemikálií
- výjimečně pohodlná – pěnová rubová strana z neoprenu zmírňuje únavu při dlouhém stání
- dobře izoluje od studené betonové podlahy
- okraje ze zkosenou náběhovou hranou
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | vinyl |
| použití | suché prostory |
| povrch | diamantový vzor |
| zatížení | vysoké |
| max. provozní teplota | 60 °C |
| min. provozní teplota | 0 °C |
| hmotnost (kg/m2) | 6,5 kg/m2 |
| šířka | 900 mm |
| výška | 15 mm |









