Skartovač DAHLE, objem 60 l, řez částicový 4 x 40 mm.


Popis produktu
Vysoká bezpečnost, absolutní diskrétnost, jednoduchá manipulace.
Komfortní, bez nutnosti mazání válců!!!
- certifikován NBÚ
- řezné válce nové generace MHP® (Matrix-High-Performance)
- „Oilfree“ pro skartaci dokumentů bez mazání válců olejem
- energeticky úsporný, po 10 minutách úsporný klidový režim, po 30 minutách absolutní odpojení od přívodu elektrické energie
- přehledný komfortní obslužný panel s osvětlenou informační a funkční jednotkou a akustickými signály
- signalizace naplnění sběrného pytle nebo otevřených dvířek
- silný motor pro maximální výkon a delší dobu běhu
- extrémně tichý provoz pro příjemné a klidné pracovní prostředí
- skříňka z nábytkářských materiálů tlumící hluk
- moderní design, široce otevíratelná dvířka k jednoduchému vyprázdnění sběrné nádoby z kartonu
- velká kolečka pro komfortní přepravu a brzda k zajištění stability
- také k řezání kancelářských sponek, kreditních karet, CD/DVD (oddělené sběrné nádoby)
Parametry
| řez | částicový 4 x 40 mm |
| stupeň utajení | S2 |
| hlučnost | 46 dB |
| řezací výkon (papír 80g/A4) | 17 ks |
| objem nádob | 60 l |
| hloubka | 435 mm |
| šířka | 545 mm |
| šířka otvoru | 260 mm |
| výška | 865 mm |
| příkon | 650 W |









