Ohradová paleta s násypkou, 800x600 mm, nosnost 750 kg, šedá RAL7005

Popis produktu
Vhodné pro skladování sypkého materiálu.
Robustní svařovaná konstrukce z ocelového plechu. Zesílené rohové sloupky umožňuji až 7-násobné stohování a manipulaci jeřábem. Podjezdová výška 100 mm, umožňuje manipulaci paletovým vozíkem. Hladké stěny umožňují bezproblémové a bezezbytkové vyprazdňování. Výsuvem klapky lze regulovat rychlost vyprazdňování. Spodní otvor s vysunutou klapkou má velikost 150x280 mm.
Parametry
| barva | šedá ![]() |
| hmotnost | 45 kg |
| nosnost | 750 kg |
| stohovatelnost | 7 ks |
| délka max. | 840 m |
| délka | 800 mm |
| šířka | 600 mm |
| šířka max. | 640 mm |
| výška celkem | 600 mm |
| výška stohovací | 536 mm |











