Stohovatelná židle ISO PLUS, sedák a opěradlo dřevěné- barva buk, konstrukce chrom

Popis produktu
- robustní, svařovaná konstrukce z ocelových ovalných profilů
- sedák a opěradlo z kvalitní, lakované bukové překližky
- sedák 460x390 mm, opěradlo 460 x 390 mm
- stohovatelné až do 12 ks
Parametry
| barva | buk /konstrukce chrom ![]() |
| područky | ne |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | překližka |
| hmotnost | 6 kg |
| nosnost | 120 kg |
| stohovatelnost | 12 ks |
| hloubka celkem | 420 mm |
| vnější šířka | 540 mm |
| vnější výška | 760 mm |







