Lehký podvozek 820 x 620 mm, nosnost 300 kg, kolečka polyamid

Popis produktu
- ocelový rám s příčníky
- rozměr rámu je uzpůsoben pro přepravu standardních palet
- rám podvozku je práškově lakovaný, barva modrá RAL5010
- podvozek je vybaven 4 otočnými kolečky o pr. 100 mm
- obruče kladek z bílého polyamidu odolného na mechanické poškození a proti agresivním chemickým látkám, teplotně stalé od -15°C do +80°C
- vidlice kol jsou vyrobené z ocelového pozinkovaného výlisku
Parametry
| barva | modrá RAL5010 ![]() |
| konstrukční materiál | lakovaná ocel |
| ložná plocha d x š | 820 x 620 mm |
| materiál obruče | polyamid |
| velikost vozíku orientační velikost vozíku v mm pro rychlé porovnání | 800 x 600 |
| nosnost | 300 kg |
| ložná výška | 135 mm |
| průměr kola | 100 mm |
| vnější výška | 150 mm |
bez DPH







