Parková lavice Toronto bez opěradla, kovová konstrukce s dřevěnými latěmi, odstín mahagon, délka 1,62 m


Popis produktu
Parková lavice je masivní, velmi pohodlná, určená do městských parků, oddechových zón a také do zahrad.
- robustní bočnice z ocelového jeklu 60 x 60 mm, práškově lakované, barva černá RAL9005
- masivní smrkové latě 90 x 40 mm
- dřevo impregnované v odstínu teak pro venkovní použití; impregnace chrání proti nepříznivým vlivům počasí a zajišťuje dlouhodobě neměnný vzhled
- patky pro ukotvení k zemi
- jednoduchá montáž dle přiloženého návodu
Parametry
| barva | mahagon ![]() |
| barva konstrukce | černá ![]() |
| konstrukční materiál | dřevo / ocel |
| opěradlo | ne |
| hmotnost | 25 kg |
| délka | 1620 mm |
| hloubka | 500 mm |
| výška | 470 mm |
| výška sedáku max. | 470 mm |




