Parková lavice Regina, stohovatelná, kovová konstrukce s dřevěnými latěmi odstín mahagon, délka 1,50 m

Popis produktu
Parková lavice je masivní, velmi pohodlná, určená do městských parků, oddechových zón a také do zahrad.
- robustní bočnice z ocelového jeklu 30 x 30 mm, práškově lakované, barva černá RAL9005
- masivní smrkové latě 50 x 40 mm
- dřevo impregnované pro venkovní použití; impregnace chrání proti nepříznivým vlivům počasí a zajišťuje dlouhodobě neměnný vzhled
- jednoduchá motnáž dle přiloženého návodu
Parametry
| barva | mahagon ![]() |
| barva konstrukce | černá ![]() |
| konstrukční materiál | dřevo / ocel |
| opěradlo | ano |
| hmotnost | 20 kg |
| délka | 1500 mm |
| hloubka | 500 mm |
| výška | 800 mm |
| výška sedáku max. | 440 mm |











