Plastová přepravka Euro400, 600 x 400 x 410 mm, plné stěny, barva zelená.

Popis produktu
Vyrobené z kvalitního PP, vhodného pro potravinářské účely, teplotně odolné v rozsahu -40°C do +60°C.
V provedení plné stěny a dno, s otvory na ruce.
Parametry
| barva | zelená ![]() |
| držadla | otevřené |
| hmotnost | 3,51 kg |
| nosnost | 50 kg |
| objem | 67 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 410 mm |
| vnitřní délka | 565 mm |
| vnitřní šířka | 367 mm |
| vnitřní výška | 395 mm |















