Plastová přepravka Euro300, 600 x 400 x 300 mm, mřížkové stěny, barva modrá.

Popis produktu
Vyrobené z kvalitního PP, vhodného pro potravinářské účely, teplotně odolné v rozsahu -40°C do +60°C.
V provedení mřížkové stěny a dno, s otvory na ruce.
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| držadla | otevřené |
| hmotnost | 2,19 kg |
| nosnost | 50 kg |
| objem | 44 l |
| vnější délka | 600 mm |
| vnější šířka | 400 mm |
| vnější výška | 300 mm |
| vnitřní délka | 565 mm |
| vnitřní šířka | 367 mm |
| vnitřní výška | 297 mm |
















