Množstevní sleva
Jednoduchá židle ISO, sedák a opěradlo z plastu - barva černá, konstrukce černá
obj. číslo: 117026
EAN: 5903038605122

695,00 Kč bez DPH
840,95 Kč s DPH
Cena při nákupu více kusů (bez DPH):
625,00 Kč
pro 4 - 20 ks
590,00 Kč
pro 21 ks a více

Doprava zdarma
při nákupu nad 2 000 Kč (bez DPH)
ks
Skladem 74 ks
Prohlédněte si tento produkt v katalogu Emporo
V katalogu tento produkt najdete na stránce 541
Popis produktu
- stohovatelná do 12 ks
- dodatečně lze namontovat psací pult
- sedák a opěradlo z plastu
- ocelová konstrukce lakovaná černou barvou
Parametry
| barva | černá ![]() |
| područky | ne |
| podstavec - materiál | lakovaná ocel |
| povrch sedáku | plast |
| stohovatelnost | 12 ks |
| vnější hloubka | 560 mm |
| vnější šířka | 545 mm |
| vnější výška | 805 mm |


















