Židle ISO, sedák a opěradlo čalouněné modré, konstrukce chrom


Popis produktu
- stohovatelná do 10 ks
- dodatečně lze namontovat psací pult
- sedák a opěradlo čalouněné
Potah z kvalitní látky Basic Fabric: 100% polypropylen, 270 g/m2, certifikát otěruvzdornosti Martindale na 90 000 cyklů
- ocelová konstrukce chromovaná
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| područky | ne |
| podstavec - materiál | chromovaná ocel |
| povrch sedáku | látka |
| stohovatelnost | 10 ks |
| vnější hloubka | 560 mm |
| vnější šířka | 545 mm |
| vnější výška | 820 mm |















