Záchytná vana plastová s roštem, objem 25 l, 600x400 mm, černá


Popis produktu
- vyrobeno z polyetylénu černé barvy
- dokonalá těsnost, odolnost a minimální údržba
- inovativní provedení PE-roštu s podpěrami - rošt je velmi stabilní, pevný a samonosný
- stavebnicový systém
- stohovatelné
- optimální paletizační rozměry
- nekluzný povrch
- 100% recyklovatelné
Vany je možné libovolně spojovat speciálními konektory (příslušenství) a vytvořit tak velký prostor s vysokou záchytnou kapacitou.
Volitelně je možné objednat nájezdovou rampu, nízký sklon rampy usnadňuje manipulaci se sudy.
Parametry
| barva | černá ![]() |
| materiál | polyethylén |
| provedení | s plastovým roštem |
| hmotnost | 3,7 kg |
| nosnost | 125 kg |
| záchytný objem | 25 l |
| délka celkem | 600 mm |
| šířka celkem | 400 mm |
| výška celkem | 180 mm |








