Regálová přepravka SK, červená, d x š x v: 160 x 102 x 75 mm

Popis produktu
- vyrobené z kvalitního, nerozbitného polypropylenu, odolného olejům, tukům a většině kyselin i louhů
- teplotně stabilní v rozsahu -20°C do +90°C
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení
- v bočních stěnách drážky pro vnitřní dělení pomocí podélných nebo příčných přepážek
- stohovatelné
- široký výběr příslušenství
Parametry
| barva | červená ![]() |
| manipulační otvor | 68 x 41 mm |
| hmotnost | 115 g |
| vnější délka | 160 mm |
| vnější šířka | 102 mm |
| vnější výška | 75 mm |
| vnitřní délka | 134 mm |
| vnitřní šířka | 80 mm |
| vnitřní výška | 64 mm |





