Regálová přepravka SK, červená, d x š x v: 315 x 150 x 125 mm

Popis produktu
- vyrobené z kvalitního, nerozbitného polypropylenu, odolného olejům, tukům a většině kyselin i louhů
- teplotně stabilní v rozsahu -20°C do +90°C
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení
- v bočních stěnách drážky pro vnitřní dělení pomocí podélných nebo příčných přepážek
- stohovatelné
- široký výběr příslušenství
Parametry
| barva | červená ![]() |
| manipulační otvor | 102 x 76 mm |
| hmotnost | 372 g |
| vnější délka | 315 mm |
| vnější šířka | 150 mm |
| vnější výška | 125 mm |
| vnitřní délka | 292 mm |
| vnitřní šířka | 130 mm |
| vnitřní výška | 114 mm |





