Regálová přepravka SK, modrá, d x š x v: 350 x 210 x 200 mm

Popis produktu
- vyrobené z kvalitního, nerozbitného polypropylenu, odolného olejům, tukům a většině kyselin i louhů
- teplotně stabilní v rozsahu -20°C do +90°C
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení
- v bočních stěnách drážky pro vnitřní dělení pomocí podélných nebo příčných přepážek
- stohovatelné
- široký výběr příslušenství
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| manipulační otvor | 152 x 126 mm |
| hmotnost | 551 g |
| vnější délka | 350 mm |
| vnější šířka | 210 mm |
| vnější výška | 200 mm |
| vnitřní délka | 314 mm |
| vnitřní šířka | 190 mm |
| vnitřní výška | 190 mm |





