Regálová přepravka SK, modrá, d x š x v: 500 x 310 x 300 mm

Popis produktu
- vyrobené z kvalitního, nerozbitného polypropylenu, odolného olejům, tukům a většině kyselin i louhů
- teplotně stabilní v rozsahu -20°C do +90°C
- v čelní stěně žlábek pro snadné uchopení
- v bočních stěnách drážky pro vnitřní dělení pomocí podélných nebo příčných přepážek
- stohovatelné
- široký výběr příslušenství
Parametry
| barva | modrá ![]() |
| manipulační otvor | 240 x 195 mm |
| hmotnost | 1570 g |
| vnější délka | 500 mm |
| vnější šířka | 310 mm |
| vnější výška | 300 mm |
| vnitřní délka | 455 mm |
| vnitřní šířka | 281 mm |
| vnitřní výška | 290 mm |





